Ważny komunikat!

12.03.2020

Szanowni Państwo,

w związku z niepokojącymi informacjami w kwestii rozprzestrzeniającego się koronawirusa w Polsce, Ośrodek Jeździecki EQUIRENO, wprowadza do odwołania dodatkowe środki ostrożności.

Prosimy wszystkie osoby przebywające na terenie ośrodka i korzystające z jego infrastruktury o stosowanie się do poniższych zasad:

1/ Nie podajemy sobie na przywitanie rąk. Starajmy się trzymać dystans 1 – 1,5 metra (zakładamy, że w zaistniałej sytuacji nikt z tego powodu się nie obrazi).

2/ Każda osoba, bezpośrednio po przybyciu na teren Ośrodka, zobowiązana jest umyć ręce detergentem lub środkiem dezynfekującym. Obsługa Ośrodka wskaże miejsce mycia rąk.

3/ Uczestników szkółki jeździeckiej prosimy o przybycie na lekcję nie wcześniej niż 5 minut przed planowaną lekcją i opuszczenie terenu Ośrodka maksymalnie 5 minut po zakończonej lekcji (chcemy uniknąć kontaktów pomiędzy kursantami). Kursantów prosimy o oczekiwanie na lekcje w samochodzie lub w jednym miejscu na terenie ośrodka – bez przemieszczania się.

4/ Prosi się osoby korzystające z infrastruktury Ośrodka, które zaobserwują u siebie objawy mogące wskazywać na zarażenie koronawirusem (gorączka, katar, kaszel), lub mogły mieć kontakt z takimi osobami o nie przybywanie na teren Ośrodka.

5/ Zakazuje się przebywania na terenie ośrodka osób z podwyższaną temperaturą, nieżytem nosa (katar) lub z kaszlem. Obsługa ośrodka ma prawo wyprosić takie osoby poza teren Ośrodka.