equireno o nas

O nas

Koń

Ośrodek Equireno to stajnia pełna pasji i miłośników koni

Położony w malowniczym miejscu na Podkarpaciu w miejscowości Irena, Ośrodek Jeździecki Equireno , to miejsce pełne pasji i miłośników koni. Otaczający stajnię las, cisza oraz spokój jakie panują na terenie ośrodka, tworzą magiczną atmosferę, odrywając nas od trudów dnia codziennego.

Equireno posiada bogatą infrastrukturę: ujeżdżalnię z profesjonalnym podłożem, lonżownik, przepiękne tereny na spacery z koniem oraz duże wybiegi z wiatami, podzielone na kwatery. Obiekt jest całodobowo monitorowany. Dla pensjonariuszy przygotowaliśmy 11 boksów.

W stajni znajduje się siodlarnia oraz pełne zaplecze socjalne. Udogodnienia dla koni to między innymi solarium, myjka zewnętrzna i wewnętrzna, codzienne padokowanie. Prowadzimy naukę jazdy konnej dla początkujących oraz zaawansowanych na przygotowanych, spokojnych koniach i kucach, pod okiem uprawnionych instruktorów PZJ.

Osoby chcące uczyć się sportowej jazdy konnej, również będą mogły u nas rozwijać swoje umiejętności. Przygotowujemy do zawodów, odznak jeździeckich, zdobywania klas sportowych. W ofercie również trening koni, przygotowanie wierzchowca do startów oraz praca z trudnymi końmi.

Jeżeli szukasz zajęcia dla swojego dziecka lub odskoczni dla siebie a także bezpiecznego oraz ekskluzywnego domu dla Twojego konia, to miejsce jest dla Ciebie.

Zapraszamy, przekonasz się sam!