equireno szkółka jeździecka zdjecie

Szkółka jeździecka

Szkółka rekreacyjna

Oferujemy jazdy na każdym poziomie zaawansowania na przygotowanych, bezpiecznych koniach i kucach.

Najmłodsi jeźdźcy będą mogli poznać u Nas świat jeździecki poprzez zabawy i spacery na koniu, dla nieco starszych nauka zaczyna się od początków na lonży.
Osoby, które opanują swój dosiad, równowagę i podstawy jazdy na lonżowniku, mogą zacząć samodzielną jazdę na dużym placu, a także spacery po lesie.

Stawiamy na odpowiednie przygotowanie od samego początku, patrząc na bezpieczeństwo jeźdźca i konia. Miła atmosfera i profesjonalne podejście instruktorów sprawią, że będziecie się tu świetnie bawić a nauka stanie się przyjemnością.

Szkółka sportowa

Jazda konna to ciągłe rozwijanie swoich umiejętności. Po opanowaniu fundamentów w trzech podstawowych chodach, możemy zacząć przygodę ze sportem.

Przygotowujemy do odznak jeździeckich pierwszych startów w zawodach ujeżdżeniowych i skokowych oraz zdobywania klas sportowych.

Regulamin

Szkółka equireno
Szkółka equireno
equireno stopka

Jak zacząć nauke jazdy konno

Wykonaj następujące kroki

1

Wybierz interesującą Cię ofertę

2

Zapytaj o szczegóły

3

Wybierz datę i godzinę

4

Ciesz się jazdą konno

Nasze konie szkółkowe

Samir

Samir

Wałach E grupowy. Wprowadzający w świat małego sportu. Bardzo lubi skakać jest cierpliwy, wybaczający błędy swoim jeźdźcom. Grzeczny w obejściu, uwielbia tereny i spacery po lesie.

Sonia

Sonia

Sonia to mały kucyk dla najmłodszych adeptów jeździectwa. Bardzo grzeczna, lubiąca towarzystwo dzieci. Oprowadzanki na niej to pierwsze kroki stawiane w świecie jeździeckim przez Wasze pociechy.

 

 

 

 

Jasmon (2012)

Jasmon (2012)

Wałach rasy Polski koń szlachetny półkrwi urodzony 31.05.2012 wyhodowany w Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o. Jasmon jest u nas w treningu skokowym, startujący w zawodach. Po ojcu Marino odziedziczył dużą potęgę skoku, siłę i odwagę. Bardzo szybko się uczy, z parkuru na parkur skaczę coraz lepiej. Jest bardzo techniczny, szanuję drągi, chętnie idzie do przeszkody.

equireno stopka

Masz pytania?

Zadzwoń tel. +48 691 574 318 lub napisz biuro@equireno.pl