Mistrzostwa Podkarpacia w skokach 2023 oraz ZR-B i ZT-B Leśna Wola, 29.09-01.10.2023r.

21.10.2023

Mistrzostwa Podkarpacia 2023

Tegoroczny sezon otwarty zakończyliśmy Mistrzostwami Podkarpacia gdzie reprezentowała nas całkiem spora ekipa!
Karolina Borowiec na Charlotte wygrała Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów

Hania Mroczek na Big Star po pokonaniu II półfinału oraz obu nawrotów finału bezbłędnie uplasowała się na 4 miejscu w kategorii Juniorów Młodszych

Karolina Sulowska na Costako pokonała oba półfinału bezbłędnie, niestety w finale zabrakło trochę szczęścia, ale bardzo cieszy nas dobra forma tej pary

Matusz Chojnowski razem z Javalli HDH i Miami VDL po zaciętej walce zajął ostatecznie 4 miejsce w kategorii Seniorów kończąc oba półfinały oraz II nawrót finału bezbłędnie

Hania Kalita na Little Hickstead’s Love uplasowała się na 5 miejscu w kategorii Seniorów pokonując I półfinał oraz I nawrót finału bezbłędnie

Jednocześnie rozgrywały się także zawody regionalne i towarzyskie podczas których:

Mateusz Chojnowski na 4 letnim All Star WS Z prezentował równe i bezbłędne przejazdy w konkursach na wysokości 100 cm
Weronika Wojarska na Glorius II szlifowała formę w konkursach 80 i 100 cm wyjeżdżając niejednokrotnie do dekoracji

Były to również ostatnie zawody Weroniki w naszym teamie. Bardzo dziękujemy za wspólne 2 lata pracy i życzymy powodzenia w przyszłości <3

Gratulujemy wszystkim świetnych wyników i z niecierpliwością czekamy na pierwsze zawody halowe w tym sezonie!